Sukienka szyta na miarę, wykonana w 100% ręcznie

Sukienka szyta na miarę, wykonana w 100% ręcznie! Co to oznacza?

My, kobiety mamy różne proporcje sylwetki i różne, związane z nimi potrzeby. Dlatego właśnie zwykłam mówić, że dzięki temu wszystkie jesteśmy piękne i wyjątkowe.

Z tego też powodu ubrania, jakie wybieramy, powinny być dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej z nas.

Też tak uważasz? Jeżeli tak, to jesteś w dobrym miejscu.

Lata obserwacji pozwoliły mi stworzyć unikalną markę, w której wszystkie, nawet najmniejsze projekty powstają w 100% ręcznie i zawsze szyte są na zamówienie klientki, uwzględniając jej wszelkie uwagi, co czyni każdą kreację wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju.

Projekty szyte na miarę

Decydując się na którykolwiek z projektów dostępnych na stronie, masz możliwość podania swoich dokładnych wymiarów. Wybierz obwód klatki, talii oraz bioder. Podaj swój wzrost łącznie z wysokością obcasa butów, które planujesz założyć, a ja uszyję idealnie dopasowaną do Ciebie sukienkę. Dzięki wspomnianym wymiarom sukienka będzie idealnie leżała na Tobie za każdym razem, gdy zdecydujesz, by ją na siebie włożyć.

Jak poprawnie wykonać pomiary?

Teraz, gdy wiesz już wszystko, przyszła pora na wykonanie poprawnych pomiarów. To bardzo ważny krok, dzięki któremu Twoja kreacja będzie idealnie dobrana do Twojej sylwetki. Jak się zatem zmierzyć, by mieć pewność, że otrzymasz perfekcyjnie dopasowany produkt?

Klatkę piersiową mierzymy na wdechu, na poziomie sutków. Centymetr powinien dość ciasno, przylegać do ciała, jednocześnie nie ściskając piersi.  Dokonując pomiaru talii, rozluźnij mięśnie brzucha i wykonaj pomiar na wysokości ok. 3-4 cm nad pępkiem, w najszczuplejszym miejscu brzucha. Biodra mierzymy w ich najszerszym punkcie. Należy stać prosto i prowadzić centymetr równolegle do podłoża, obejmując pośladki. Podając swój wzrost, uwzględnij wysokość obcasa, który zamierzasz zestawić z zamawianą sukienką. Ten punkt jest szczególnie ważny w przypadku zamawiania sukienek długich, tzw. maxi. Pamiętaj o nim, by uniknąć sytuacji, w których sukienka mogłaby okazać się za krótka.

Gwarantuję Ci, że stosując powyższe wskazówki zamówisz kreację idealnie dopasowaną do Twojego ciała. W razie jakichkolwiek wątpliwości, przed złożeniem zamówienia, skontaktuj się z działem obsługi klienta lub napisz do mnie na Facebooku czy Instagramie. Zawsze chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania.

Kolecje z najwyższej jakość materiałów

Każdy projekt pochodzący z mojego sklepu jest trwały i unikatowy, dlatego, że inwestuję w dobrej jakości materiały. Wybierając ubrania, które tworzę, możesz być pewna, że posłużą ci latami. Doskonale wiem, jak ważny dla komfortu noszenia i użytkowania ubrań ma dobór odpowiednich materiałów. Dlatego przykładam do tego największą wagę.

Ubrania przyjazne środowisku

Poza tym, że ubrania szyte ręcznie są jedyne w swoim rodzaju, warto mieć na uwadze, że są one również produkowane w limitowanych ilościach. To bardzo ważny aspekt, zwłaszcza dla osób, które cenią sobie zrównoważone produkcje. W przeciwieństwie do sieciówek i ogromnych koncernów, ubrania szyte na zamówienie pozwalają zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych, zużywać mniej wody i syntetycznych substancji, oraz ograniczyć zbędne straty w postaci ubrań, których nie udało się sprzedać. Proces produkcji jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska.

Lokalna marka

Marka Monika Erdener to moja osobista marka odzieżowa szyjąca ubrania dla kobiet powstała w Gdyni. Wybierając projekty lokalnych firm, takich jak moja, wspierasz małe biznesy, pozwalając im rosnąć w siłę i docierać do szerszego grona odbiorców. Dzięki osobom takim jak Ty mam możliwość produkowania jeszcze ciekawszych i jakościowo lepszych ubrań.

Start typing and press Enter to search

Karta zamówienia

Brak produktów w koszyku.